Magia

Jak zrównoważyć Sekretne życie czarów z tak zwanego „normalnego” życia… Co nauka magii ujawnia o jakości naszych żywych

Magii jest sztuka i nauka powodując sprawdzalne zmiany w świecie zewnętrznym, zgodnie z Twoją woli. W tym sensie, magia jako siła natury jest dostępna dla wszystkich. Nie dyskryminuje społecznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać nauki magii, aby zwiększyć jakość swojego życia, trzeba to sprawdzić:

Jak wywołać duchy

To, czego wymaga ta nauka, to świat zewnętrzny do obserwacji, weryfikacji wyników. Jeśli spędzasz cały czas i całe życie w magii, a jeśli nie masz życia poza komory rytualnej, nie będziesz mieć bardzo dobry pętli sprzężenia zwrotnego.

Świat zewnętrzny to, a konkretnie jakość swojego życia, jest lustro, które odzwierciedla z powrotem na Ciebie, jak Twoja magia robi. Jeśli wykonujesz rytuał po rytuał i Twoje życie nie jest coraz lepiej, to jest jasne, że coś trzeba dostosować. Nie można zachować dokładnie te same metody w dokładnie taki sam sposób, jeśli nie są one coraz wyniki… i te wyniki są postrzegane w świecie zewnętrznym.

Potrzebujemy świata zewnętrznego. Potrzebujemy niedoskonałego świata. Potrzebujemy problemów, które wymagają rozwiązań. Potrzebujemy rzeczy, które muszą nam pomóc im i wcisnąć je i uczynić je idealnym.

W tym celu musimy mieć życie poza magii.

Nasze życie to lustra, które pozwalają nam zobaczyć siebie… Co chcesz zobaczyć w swoim lustrze?

Nasze życie to lusterka, które pozwalają nam widzieć siebie.

Jeśli celowo próbuje zrobić co minutę każdego dnia magiczny moment, to jest więcej pracy, aby zrobić.

Prawdziwa moc jest bez wysiłku.

Magia na pierwszy to eksperyment, który prowadzimy, po prostu sprawdzić, czy to działa.

Następnie staje się narzędziem, które możemy wykorzystać do zmiany świata w sposób, który chcemy zmienić.

Dość szybko, jednak, magia staje się nie tylko coś, co robisz, ale coś, co jesteś! Masz stać się magiczne istoty.

Nie, że „trzeba być” osoba, której życie jest o magii, ale to tylko, kim jesteś. Można znaleźć dość szybko, że nie można oglądać film, słuchać muzyki, lub czytać książki bez uzyskania głębszego znaczenia za to wszystko.

Dostaniesz do tego stopnia, zdając sobie sprawę, że magia jest wszechobecna.

Wiatr będzie cios, ale zamiast po prostu widząc go jako wiatr, zaczniesz rozpoznać go jako głos duchów przemawia do Ciebie.

Kiedy dobre rzeczy zdarzają się w Twoim życiu, a nie tylko usprawiedliwienie ich jako szczęśliwe zbiegi okoliczności, zaczniesz rozumieć, że jest to spowodowane energią jest w prawidłowej kalibracji.

I kiedy złe rzeczy się zdarzyć w swoim życiu, kiedy wszystko zamienia się w chaos i napotkasz zmagania, będziesz wiedzieć, że jest to głos magii mówi Ci coś i pokazując Ci coś, czego nie można zobaczyć przed.

To zwiększa się, aż naprawdę widzisz świat jako lustro. Zaczynasz rozumieć, że to, co dzieje się wewnątrz, jest natychmiast odzwierciedlone przez świat zewnętrzny.

Ale to nie jest coś, co „powinieneś zrobić”. To nie jest coś, co „trzeba zrobić”. Jest to naturalny produkt uboczny wspinaczki. Jak angażować się z magii na poziomie świadomym, na uważnym poziomie, i na stałym poziomie, że każdy aspekt swojego życia jest postrzegany przez soczewkę magii.

Musisz mieć dobre życie, że jesteś angażowanie się, mają prawdziwe relacje, prawdziwe przyjaźnie, działania, które robisz, że nie są jawnie magiczny.

To nie znaczy, że trzeba odłączyć od magii, bo gdy jesteś naprawdę magiczny jest nie można tego zrobić. Nie możesz wrócić do świata i zapomnieć o tym, czego nauczyłeś się i wszystko, co się stało.

Twoja jakość życia mówi o swoje magiczne siły

Ważne jest dla mnie, aby mieć wyraźne lustro, nie tylko zobaczyć, że moja magia działa, ale naprawdę wiem, że jestem coraz coś pozytywnego z niego, że jest to korzyść moje życie w ogromny sposób!

Tak, nie jest tak naprawdę wymagany stopień separacji, które trzeba mieć między magiczne praktyki i swoje życie. Ale ważne jest, aby mieć życie.

Ale jeśli jestem tylko zaciszenie się daleko w mojej świątyni przez cały czas, czuję się jak oświecony i potężne, jak wybrać. Ale prawdziwym sprawdzianem jest odbicie świata zewnętrznego.

To jest niesamowite o świecie zewnętrznym-działa jako urządzenie sprzężenia zwrotnego. I rzeczy, które robisz trzeba wpływać na jakość życia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s